Kúpele Turčianske Teplice
 

Kontakt

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s.
SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice, Slovenská republika
GPS: 48.863626,18.863341
 

Rezervácie pobytov a informácie o pobytoch

Liečebné a wellness pobyty pre samoplatcov: Liečebné pobyty hradené cez poisťovňu:
Pevná linka: 02 21 02 57 57 Tel.: 043 491 33 63
Tel.: 043 491 33 89

Ponuka akciových pobytov v Kúpeľoch Turčianske Teplice

Kúpele Turčianske Teplice, člen skupiny Medical Spa, patria medzi najstaršie kúpele v Európe. Ležia v juhozápadnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska, 35 km od Banskej Bystrice, kde sú v harmónii pramene teplej liečivej vody a prekrásna okolitá príroda.

Medical Spa spája ubytovacie zariadenia v liečebných domoch, liečebné služby a oddychovú kúpeľnú zónu do jedného celku a je zárukou, že klientovi sa dostane profesionálna zdravotná starostlivosť, založená na najnovších poznatkoch s využitím najmodernejších diagnostických prístrojov a liečebno-preventívnych postupov.

Kúpeľné hotely Veľká Fatra *** a Veľká Fatra **** poskytujú klientom vysoký komfort a kvalitné služby Medical Spa na jednom mieste. Historický luxusný Hotel Royal Palace a Medical Spa v štýle art deco s jedinečnou atmosférou a prvotriednymi službami je určený pre najnáročnejšiu klientelu. Súčasťou hotela sú aj honosné priestory Royal Bath – pisciny a to priamo na vývere termálnej minerálnej vody. Novopostavené apartmánové ubytovanie v komplexe Rezidencia Opera je rozšírením ubytovacej kapacity kúpeľov v súkromí, ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov a samozrejme s možnosťou využívať kúpeľné služby.

Rozsiahly kúpeľný lesopark láka na prechádzky a celoročne otvorený areál vodnej zábavy Spa & Aquapark-u s novootvoreným saunovým svetom ponúka veľa možností na aktívny i pasívny relax a zábavu.

Kúpele a ich minerálne pramene majú dokazateľné liečivé účinky na

- ochorenia pohybového aparátu
- nervové a gynekologické ochorenia
- liečbu chorôb obličiek a močových ciest

a používajú sa k čiastočným i celkovým kúpeľom, ale aj k pitným kúram pri určitých druhoch ochorení. 

Kúpele sú vďaka vynikajúcim klimatickým podmienkam, čistému ovzdušiu a bohatstvu krás okolitej prírody, ideálnym miestom na oddych, rekreáciu a regeneráciu tak pre chorých ako aj zdravých jedincov. A v Turčianskych kúpeľoch to naozaj žije, pretože okrem kvalitného liečebného programu je dokonale postarané aj  o voľný čas klientov.

Pozrite si aj naše videá Apartmány Rezidencia Opera, Veľká Fatra ****, Veľká Fatra *** alebo už čoskoro nové Apartmány Galanda (bývalý Hotel Aqua **).


Kúpele Turčianske Teplice Spa Aquapark Vchod

 

Kúpele Turčianske Teplice na mape