KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Kúpele sa nachádzajú v najmenšom národnom parku na Slovensku – v Pieninách, vzdialené do 25 km od Starej Ľubovne. Započúvajte sa do ticha prekrásnej prírody, ktorá vás očarí v každom ročnom období.

Za pomoci tímu odborníkov, moderného vybavenia a predovšetkým darov prírody – zdravej minerálnej vody Smerdžonka a čistého pieninského ovzdušia sa v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka liečia:

- kožné choroby (psoriáza, atopická dermatitída, chronické ekzémy, akné,...);
- netuberkulózne choroby dýchacích ciest (bronchiálna astma, alergické nádchy, bronchitída,...);
- choroby pohybového ústrojenstva (funkčné zmeny pri ochoreniach chrbtice, artrózach a artritídach kĺbov, stavy po úrazoch alebo operáciách pohybového aparátu,...);
- duševné choroby (depresie, úzkostné poruchy, na stres viazané poruchy,...);
- rekonvalescencia po prekonaní onkologického ochorenia súvisiaceho s kožou alebo dýchacími cestami;
- choroby pečene;
- stavy po operácii štítnej žľazy;
- choroby z povolania;
- aj deti (choroby kože, dýchacích ciest, pečene a pohybového ústrojenstva).

Dokonalý oddych si užijete v novom wellness centre s bazénmi a saunami. V saunovom svete vás zahreje infrasauna, fínska sauna a parné sauny s esenciou byliniek či soľnými výparmi. Nechýba niekoľko jacuzzi, tepidárium, Kneippov chodník ani soľná inhalácia. Bohatá ponuka liečebných a relaxačných procedúr vám pomôže zlepšiť váš zdravotný stav alebo plnohodnotne zrelaxovať.

V kúpeľnom parku sa nachádza vonkajšia Kneipp terapia s balančným chodníkom či krásna kaplnka s ikonou. Zašportovať si je možné na vonkajšom fitnes, zahrať si bedminton, volejbal, futbal a využiť aj voľnočasové aktivity, akými sú petang, veľký šach či ruské kuželky. Počas sezóny je ubytovaným hosťom k dispozícii tiež vonkajší bazén s protiprúdom. Deti sa zase zabavia na detskom ihrisku s trampolínou aj na veľkej lanovej pyramíde. Gastronomický zážitok vás čaká v prvej murovanej kúpeľnej budove z roku 1884 v dnešnej Kúpeľnej reštaurácii.

Kontakt

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka
Červený Kláštor 147
059 06 Červený Kláštor

Rezervácie pobytov a informácie o pobytoch

Liečebné a wellness pobyty pre samoplatcov: Liečebné pobyty hradené cez poisťovňu:
Pevná linka: 02 21 02 57 57 Tel.: 0914 33 88 00

Ponuka akciových pobytov v kúpeľoch Červený Kláštor

Kúpele Červený Kláštor na mape

 

 

Fotogaléria